Alfen

Firma Alfen zajmuje się produkcją wyrobów z aluminium od 25 lat. Znamy doskonale ten materiał i wiemy jak odpowiednio go obrabiać, aby wykonane z niego produkty służyły użytkownikom przez długie lata.

Ogrodzenia aluminiowe i bramy przesuwne naszej produkcji wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości materiału, w który zaopatrujemy się u polskich producentów. Chcąc zachować najwyższą jakość produktów, nie stosujemy stalowych ram, a wykorzystujemy zaprojektowane przez nas profile aluminiowe, które wytwarzane są obecnie tylko dla nas. W skład naszej oferty wchodzą także balustrady balkonowe, które podobnie jak inne produkty odznaczają się wysoką estetyką oraz trwałością.

Wszystkie rozwiązania produkcji Alfen są malowane proszkowo za pomocą wysokiej jakości farb poliestrowych. Przed malowaniem, powierzchnia produktów jest chromianowana – uzyskujemy dzięki temu bardzo trwałą powłokę.

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na jakość oraz innowacyjność. Potwierdzeniem tego są nasze patenty oraz ogromna popularność, jakimi cieszą się polecane Państwu nowoczesne ogrodzenia.