Gabiony

Gabiony to stosunkowo nowy trend w ogrodzeniach i stale się rozwija.  Gabiony mają nieograniczone możliwości wykorzystania jako elementy ogrodzenia, architektury i krajobrazu. Dzięki swojej prostocie i solidnym wykonaniu stanowią doskonałą kompozycje na długie lata.

 

My stawiamy na markę BLER

Jako doświadczony producent, który w trakcie wieloletniej działalności stworzył dla swoich Klientów wiele unikalnych rozwiązań,  firma Bler poleca gabiony – sposób na bezpieczeństwo, poprawę estetyki oraz uniwersalny w zastosowaniu element wyposażenia miejsc publicznych czy prywatnych posesji. Wykonujemy elewacje oraz ogrodzenia gabionowe, które ze względu na swoją trwałość, odporność na uszkodzenia oraz wysoką estetykę, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Jesteśmy w stanie wznosić konstrukcje o zróżnicowanych szerokościach i wysokościach, wykonywać ogrodzenia spawane z ceownika i zgrzewane. Nasze kosze wypełniane są kamieniami, gruzem, SZKŁEM (nowość) kruszywem oraz innymi materiałami, w związku z czym uzyskujemy wyjątkowy efekt estetyczny i spełniamy oczekiwania Klientów o zróżnicowanych oczekiwaniach. Atutem naszych rozwiązań jest również atrakcyjna cena.

FOLDER DW