Ogrodzenia modułowe Joniec

Zalu ogrodzenia Aluminiowe

Produkty z firmy ZALU są zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej trwałe i bezpieczne. Wykonane są z aluminium lakierowanego proszkowo, co jest gwarancją odporności na warunki atmosferyczne, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej estetyki.

  • Przęsła, furtki oraz bramy skrzydłowe i przesuwne wykonane w technologii bez spoinowej, pozwalają tworzyć dowolne układy wypełnień przy wykorzystaniu aluminiowych profili systemowych ZALU.
  • Profile aluminiowe skręca się łącznikami ze stali kwasoodpornej.
  • Układ jezdny ZALU wykonany z aluminium zaprojektowany jest tak, aby praca bramy była maksymalnie cicha. Regulowana półka na napęd pasuje do większości automatów dostępnych na rynku.
  • Modułowa budowa pozwala na tworzenie dowolnych układów kolorystycznych w produktach finalnych tak, aby ich styl maksymalnie odpowiadał docelowemu otoczeniu.
  • Systemowe profile wypełnień ZALU zaprojektowane zostały jako dwustronne. Z jednej strony profil jest gładki, z drugiej zaś prążkowany. Zabieg ten zwiększa możliwość kombinacji ze stylistyką przęseł, furtek, bram i innych konstrukcji aluminiowych. Wypełnienia montowane są w układzie poziomym z przerwami, które można dowolnie dobierać. Przerwy mogą być również różne w ramach jednego przęsła.

Profile ZALU produkowane są w kolorach: RAL7016, RAL9005 oraz RAL9006. Inne kolory z palety RAL są dostępne za dopłatą. Wybierając ZALU, wybierasz spokój na lata!!!

Proste i eleganckie ogrodzenie aluminiowe może być prawdziwą wizytówką domu.
Ze względu na swój neutralny wygląd będzie pasować do domu w dobrym stylu.

Ogrodzenie wykonane z aluminium doskonale pasuje do współczesnych materiałów wykończeniowych stosowanych na elewacjach domów. Panele ogrodzeniowe z aluminium będą się doskonale komponowały z gładkim tynkiem, szkłem, stalą, nowoczesnymi okładzinami, a także z drewnem.

Ogrodzenie domu może być zbudowane w całości z bram, paneli i słupków aluminiowych. Aluminiowe przęsła, furtkę i bramę można również wstawić między słupki wykonane z dowolnego materiału.