Nowoczesne ogrodzenia frontowe plast-met

Nowoczesne Ogrodzenia Frontowe

Nowoczesne Ogrodzenia Frontowe z pewnością stanowią wizytówkę posesji. Bogate wzornictwo, ciekawy i nowoczesny desing, wysoka jakość i doskonałe zabezpieczenie przed korozja – to cechy, które sprawiają, że jest to rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju. Ogrodzenia zostały zaprojektowane z myślą o Klientach ceniących sobie prywatność i dyskrecję, ale też gustujących w prostych, minimalistycznych formach. Zaletą Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych są również dodatkowe komponenty, takie jak moduł Centerboxa i ogrodzeniowe lampy LED, które znacznie zwiększają funkcjonalność tego

Nowoczesne ogrodzenia frontowe plast-met

Trawertyn

Trawertyn jeden z najbardziej rozbudowanych systemów ogrodzeniowych w naszej ofercie. Oprócz przęseł Trawertyn 200/P-10, Trawertyn MX200/P-25 oraz Trawertyn Plus , które charakteryzują się matowym, nieprześwitującym wykończeniem, pośród produktów Plast-Met znajdziecie również model Trawertyn MX Plus.

Nowoczesne ogrodzenia frontowe plast-met

Malachit

Malachit to jedno z kompleksowych rozwiązań systemowych, które cieszy się wielkim zainteresowaniem. Ogrodzenie oddaje klasyczną formę przęsła poziomego w nowoczesnym, minimalistycznym duchu. Zróżnicowane stopnie przezierności pozwalają zastosować system na posesjach o różnym charakterze. Malachit uzupełnić można o dodatkowe wyposażenie, takie jak moduł Centerbox oraz lampy ogrodzeniowe LED.

System Malachit dostępny jest w kilku wariantach:

  • Malachit 60/P-40
  • Malachit 80/P-40
  • Malachit 100/P-20
  • Malachit 120/P-20
Nowoczesne ogrodzenia frontowe plast-met

Beryl

Łączy lekkość z solidną konstrukcją. Nieprzezierny wzór został stworzony na potrzeby Klientów, którzy cenią sobie prywatność, a jednocześnie chcą podkreślić walory swojej posesji.

Nowoczesne ogrodzenia frontowe plast-met

Turkus

Model poziomego ogrodzenia łączącego nowoczesny design z lekką, estetyczną konstrukcją. Wzór ten został stworzony na potrzeby Klientów, którzy chcą, aby ich ogrodzenie podkreślało walory posesji.

Nowoczesne ogrodzenia frontowe plast-met

Nowość! Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Kwarc z ozdobnymi Brytami

Minimalistyczna stylistyka Nowoczesnego Ogrodzenia Frontowego Kwarc ma swój niezaprzeczalny urok i idealnie sprawdzi się w nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni. Jeśli jednak zależy nam na tym, aby nadać ogrodzeniu rys oryginalności i uczynić je bardziej dekoracyjnym, możemy połączyć nowy model z oferty Plast-Met z ozdobnym Brytem. To specjalne blachy, które można wkomponować w przęsło, furtkę i bramę, z ażurowym wzorem wycinanym laserowo. Nowe rozwiązanie jest niezwykle efektowne i pozwala wyróżnić posesję na tle innych. W wyrazisty sposób rozbija jednorodny rytm równomiernie rozmieszczonych profili i przykuwa wzrok przechodniów. Dzięki promieniom wpadającym przez otwory, w pobliżu ogrodzenia tworzy się intrygująca gra światła i cienia, która zmienia się w zależności od nasłonecznienia i pory dnia. W ofercie firmy Plast-Met dostępne są różnorodne wzory od geometrycznych rombów do nawiązujących do natury drzew i traw. Bryt możliwy jest do zastosowania we wzorach: KWARC, TRAWERTYN, MALACHIT.