Gabiony, kamienie ozdobne, bryły szklane

Kamienie ozdobne

Polecamy szeroką ofertę grysów dekoracyjnych do ogrodu, w różnych rozmiarach i kolorach co pozwala dopasować je do wielu aranżacji i projektów ogrodów. Ładnie komponują się z otoczeniem, można ciekawie łączyć kilka kolorów grysów w różne układy oraz wyeksponować na ich tle rośliny, elementy architektury ogrodowej, skałki, duże głazy czy monolity. Charakteryzują się trwałością, są bezpieczne dla roślin i podłoża, idealne na ścieżki – dobrze się „klinują”.

Grys to kruszywo produkowane z kamieni naturalnych przez ich połamanie i rozkruszenie na mniejsze kawałki – o średnicy od 1,5 do 32 mm. Grys charakteryzują ostre, nierówne krawędzie. Każdy kamyk ma innych kształt. Paleta kolorów grysu jest bardzo różnorodna, zależnie z jakiego kamienia został przygotowany.

Kruszywa mogą być również płukane: usuwa się z nich wtedy gliny i pyły. Kruszywa drobne jak piaski, często są też odwadniane: odsącza się z nich wodę. Takie kruszywo jest lżejsze, więc łatwiej je transportować.

Gabiony, kamienie ozdobne, bryły szklane

Bryły i grys szklany

Z wielką przyjemnością przestawiamy nowość w naszym asortymencie – Bryły i grysy szklane. Są oryginalną dekoracją ogrodów i znakomitym materiałem przeznaczonym do wypełniania gabionów. Odznaczają się niezwykłą strukturą i połyskiem. Podświetlając je diodami LED można uzyskać niesamowity efekt, który zachwyci każdego!!!

Szkło ozdobne przeznaczone jest zarówno do aranżacji ogrodów, wnętrz, a przede wszystkim wypełniania gabionów. Nadają się m. in. do tworzenia dekoracji na drobnym grysie, trawniku, pod drzewem, przy oczku wodnym, fontannie, akwarium czy na tarasie.

Gabiony, kamienie ozdobne, bryły szklane

Gabiony

Solidne, trwałe i odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych to zdecydowane atuty naszych ogrodzeń gabionowych.

Nasza oferta skierowana jest do Klientów poszukujących stabilnych, trwałych i bezpiecznych konstrukcji, które pozwolą na estetyczne opłotowanie posesji. Przede wszystkim są to rozwiązania modułowe, pozwalające na realizację nawet nietypowych projektów.

Oferowane przez nas kosze gabionowe wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Odpowiednio dobrane materiały i przemyślana konstrukcja, gwarantują długotrwałe użytkowanie.

  • Konstrukcje gabionowe możemy wykonać w różnych szerokościach i wysokościach
  • Kosze gabionowe wypełnia się kamieniami, grysem, szkłem oraz innymi materiałami, które także dostępne są w naszej ofercie
  • Kosze dostępne – ocynk ogniowym.