Pionowe ogrodzenia plast-met

Ogrodzenia pionowe

Ogrodzenia pionowe to tradycyjne rozwiązanie w nowoczesnym wydaniu. Przezierne, pionowe układy wzbogacone zostały zróżnicowanymi elementami ozdobnymi i kilkoma rodzajami grotów do wyboru. Bogate wzornictwo i kolorystyka, wysoka jakość oraz skuteczne zabezpieczenie przed korozją to cechy, które pozwalają  wykorzystywać Nowoczesne Ogrodzenia Frontowe zarówno na prywatnych posesjach, jak i przy firmach czy zakładach przemysłowych. Dzięki różnym rozstawom kształtowników można wybrać model, który zapewni nam, w miarę potrzeb, poczucie prywatności albo wyeksponuje nasz dom i ogród.

Ogrodzenia pionowe występują w następujących wzorach: Agat, Szmaragd, Ametyst, Opal, Rubun1, Rubin2, Onyks, Jantar, Szafir3, Jaspis.

Pionowe ogrodzenia plast-met

Agat

Klasyczna forma Agatu nadaje się do każdej strefy przydomowej. Minimalistyczny design przęseł, dostępnych w formie prostej lub wypukłej i szerokiej gamie kolorystycznej, z grotem w górnej części ogrodzenia, stanowi propozycję ponadczasową. Sprawdzi się w przypadku zarówno nowoczesnego, jak i tradycyjnego budownictwa.

Pionowe ogrodzenia plast-met

Jaspis

Klasyczna forma Jaspisu posiada element ozdobny nawiązujący do rozety i specjalnie dedykowany słup. Nadaje posesji dystyngowany, rezydencjalny charakter i dodaje strefie przydomowej elegancji.

Pionowe ogrodzenia plast-met

Szafir

Klasyczny wzór z przęsłem ozdobionym dwoma geometrycznymi kształtami. Doskonale współtworzy przestrzeń przydomową zarówno budynków o tradycyjnej formie, jak i nowoczesnych posesji.