Ogrodzenia łupane Joniec

ogrodzenie łupane GORC peak nowość!!!

peak kolory

System ogrodzeniowy GORC PEAK to nowa odsłona kultowego ogrodzenia łupanego. To połączenie sprawdzonej klasyki z modnymi dużymi formatami bloczków. GORC PEAK wyróżnia się swoją  wyjątkową  i niepowtarzalną kompozycją faktury i barwy. Wymiary bloczków systemu umożliwiają projektowanie unikalnych kompozycji dopasowujących się do warunków danej działki i otoczenia.

Bloczek betonowy firmy Joniec występuje w serii produktów:

  • GORC de Luxe GL22
  • GORC de Luxe GL38
  • GORC de Luxe GL22/8, GL38/8
Ogrodzenia łupane Joniec

ogrodzenie łupane GORC

Ogrodzenia łupane

Ogrodzenie łupane GORC jest autorskim pomysłem firmy Joniec wprowadzonym na rynek polski w 2003roku. Swoim wyglądem nawiązuje do kamienia – materiału stosowanego w budownictwie od wielu lat.

Ogrodzenia betonowe GORC® de Luxe GL22 mają charakterystyczne pionowe i poziome spoiny widoczne na powierzchni łupanych bloczków – tworzy to unikalną estetykę słupków i podmurówki. W składzie systemu są dwuelementowe bloczki na słupki oraz bloczki na murki.

Krawędzie bloczków są fabrycznie łupane, w wyniku czego ułożone bloczki tworzą między sobą spoiny o wysokim efekcie estetycznym, które eliminują potrzebę fugowania. Jak wskazuje nazwa systemu – jest to produkt o łupanej powierzchni. Technologia mechanicznego łupania daje naturalne i niepowtarzalne wyłamania, które uszlachetniają bloczki i upodabniają je do naturalnych piaskowców.

Ogrodzenie GORC® zostało 3 razy wyróżnione europejskim certyfikatem JAKOŚĆ ROKU® – w roku 2011, 2014 i 2016, natomiast w 2018 – Certyfikatem HOME ZONE Jakość i Niezawodność.

Bloczek betonowy firmy Joniec występuje w serii produktów:

  • GORC de Luxe GL22
  • GORC de Luxe GL38
  • GORC de Luxe GL22/8, GL38/8