Automatyka i video domofon

Automatyka CAME

Produkty firmy CAME:

  • Siłowniki do bram dwuskrzydłowych;
  • Siłowniki do bram przesuwnych;
  • Zestawy i inne akcesoria automatyki CAME.

CAME to marka na światowym poziomie, która gwarantuje pełną kontrolę i bezpieczeństwo!

Automatyka i video domofon

Automatyka Tousek

Produkty firmy Tousek

  • Napędy do bram przesuwnych
  • Napędy do bram skrzydłowych

Automatyka do bram Tousek to innowacyjność, bezpieczeństwo i niezawodność!

Automatyka i video domofon

Video domofony Leelen

Leelen to wiodąca marka systemów wideo-domofonowych na świecie, HatPol jest wyłącznym dystrybutorem oraz firmą, która wprowadziła produkty Leelen na rynek Polski w 2009 roku. Produkty Leelen cieszą się dużą popularnością ze względu na wysoką jakość urządzeń oraz bezawaryjność.

Elektronika jest produkowana na maszynach marki Bosch oraz Simens, głównie w technologii SMD, dodatkowo pcb w bramofonach posiada zabezpieczenie przed korozją, co pozwala ciszyć się stabilną praca przez wiele lat. Leelen korzysta tylko i wyłącznie z podzespołów najlepszych producentów na świece np.: matryce LCD/TFT marki SHARP, przetworniki marki SONY.

Leelen wprowadza ulepszenia i innowacje, dba o pozytywny wizerunek produktów, dzięki Włoskim projektantom marka Leelen zachwyca swoim wyglądem i przekonuje do siebie coraz szersze grono odbiorców. Produkcja systemów domofonowych marki Leelen trwa od 1992 roku, a produkty sprzedawane są w 37 krajach na całym świecie, jest pierwszym przedsiębiorstwem, które wdrożyło system zarządzania jakością ISO9001 i ISO14000 w dziedzinie intercom.