Automatyka i video domofon

Automatyka CAME

Oferowania automatyka CAME obejmu:

  • siłowniki do bram dwuskrzydłowych;
  • siłowniki do bram przesuwnych;
  • zestawy i inne akcesoria automatyki CAME.

Nowoczesna automatyka CAME to doskonałe rozwiązanie, które zapewnia wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo Twojego domu, biura lub innego obiektu. Jako lider w dziedzinie automatyki, firma CAME oferuje innowacyjne produkty i systemy, które sprawiają, że kontrola dostępu i zarządzanie ruchem są niezwykle proste i efektywne. CAME to marka na światowym poziomie, która gwarantuje pełną kontrolę i bezpieczeństwo!

Automatyka i video domofon

Automatyka TOUSEK

Wśród automatyki TOUSEK znajdziesz:

  • napędy do bram przesuwnych
  • napędy do bram skrzydłowych

Automatyka do bram TOUSEK to synonim niezawodności, zaawansowanej technologii i wyjątkowego komfortu. Nasze rozwiązania zapewniają nie tylko łatwe otwieranie i zamykanie bram, ale także podnoszą poziom bezpieczeństwa Twojego domu lub firmy.

Automatyka i video domofon

Video domofony LEELEN

Leelen to popularna marka systemów wideo-domofonowych na świecie, HatPol jest wyłącznym dystrybutorem oraz firmą, która wprowadziła produkty LEELEN na rynek Polski w 2009 roku. Video domoforny LEELEN cieszą się dużą popularnością ze względu na wysoką jakość urządzeń oraz bezawaryjność.

Elektronika jest produkowana na maszynach marki Bosch oraz Simens, głównie w technologii SMD, dodatkowo pcb w bramofonach posiada zabezpieczenie przed korozją, co pozwala cieszyć się stabilną praca przez wiele lat. LEELEN korzysta z podzespołów najlepszych producentów na świece np.: matryce LCD/TFT marki SHARP, przetworniki marki SONY.

LEELEN wprowadza ulepszenia i innowacje, dba o pozytywny wizerunek produktów, dzięki Włoskim projektantom marka zachwyca swoim wyglądem i przekonuje do siebie coraz szersze grono odbiorców. Produkcja systemów domofonowych marki LEELEN trwa od 1992 roku, a produkty sprzedawane są w 37 krajach na całym świecie, jest pierwszym przedsiębiorstwem, które wdrożyło system zarządzania jakością ISO9001 i ISO14000 w dziedzinie intercom.