Systemy ogrodzeniowe Konsport

NOWOCZESNE OGRODZENIA FRONTOWE

Nowoczesne Ogrodzenia Frontowe z pewnością stanowią wizytówkę posesji. Bogate wzornictwo, ciekawy i nowoczesny desing, wysoka jakość i doskonałe zabezpieczenie przed korozja – to cechy, które sprawiają, że jest to rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju. Ogrodzenia zostały zaprojektowane z myślą o Klientach ceniących sobie prywatność i dyskrecję, ale też gustujących w prostych, minimalistycznych formach. Zaletą Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych są również dodatkowe komponenty, takie jak moduł Centerboxa i ogrodzeniowe lampy LED, które znacznie zwiększają funkcjonalność tego

Systemy ogrodzeniowe Konsport

Ogrodzenie żaluzyjne PS004

Ogrodzenie żaluzyjne PS004 charakteryzuje się specyficznym, poziomym układem płaskich sztachet, które swoim wyglądem nawiązują do żaluzji montowanych w oknach niemal każdego domu. Jednocześnie gęsty układ sztachet daje wyjątkowo ciekawą formę. Niejednolita faktura , zwarty powtarzalny układ sztachet czyni to ogrodzenie wyjątkowo interesującym.

Systemy ogrodzeniowe Konsport

Ogrodzenie palisadowe Verticale

Ogrodzenie palisadowe Verticale należy do rodziny „lekkich palisad pionowych”. Charakteryzuje się prostą i klasyczną formą. W odróżnieniu od innych palisad pionowych model Verticale ma jednak całkiem inne wypełnienie. Zrobione zostało z profili o szerokości 80 mm. Dla porównania, w modelach podstawowych jak PP001, grubość profilu to jedynie 25 mm, więc różnica jest zauważalna.
Ogrodzenie Verticale oferowane jest w 3 wariantach. Wariant A – najbardziej kompletny i pełny, pozwalana na realizację całej linii ogrodzenia tj. bram samonośnych, uchylnych, furtek i przęseł. Warianty B i C dostępne są tylko w postaci przęseł. Pozostałe elementy linii ogrodzenia z użyciem wariantów B i C realizowane są zgodnie z konstrukcją Verticale A.

Systemy ogrodzeniowe Konsport

Ogrodzenie palisadowe (modele PP001/pp02 i p64)

Ogrodzenia palisadowe mogą mieć profile ułożone pionowo lub poziomo.  Wybieraj spośród modeli o bardzo lekkiej konstrukcji (gama modeli PP001/PP002)  oraz tych o nieco bardziej masywnym kształcie (model P64).
Ogrodzenia palisadowe świetnie prezentują się zarówno z tradycyjną, jak i nowoczesną architekturą, a dzięki szerokiej gamie wariantów można z łatwością je dopasować i personalizować do potrzeb i gustów.Systemy ogrodzeniowe Konsport

Ogrodzenia sztachetowe

Ogrodzenia sztachetowe są ogrodzeniami najbardziej klasycznymi. Pionowo ustawione sztachety dobrze komponują się z tradycyjną architekturą. Dzięki różnym rozstawom można wybrać model, który zapewni idealne do naszych potrzeb poczucie prywatności albo wyeksponuje dom i ogród.

Szeroka gama kolorystyczna gwarantuje, że ogrodzenie można dopasować do każdego rodzaju zabudowy. To idealny wybór dla sympatyków tradycyjnych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu.Systemy ogrodzeniowe Konsport

Słupki EQ - do pary z furtką i bramą

Wideodomofon, szyfrator, a może aplikacja mobilna? Postaw na słupek EQ i znajdź idealne rozwiązanie. Wybierz jedną z 12 dostępnych opcji konfiguracyjnych co ułatwi codzienne czynności. Otwieraj furtkę i/ lub bramę za pomocą aplikacji mobilnej (Android/iOS), wybierz opcję z szyfratorem lub czytnikiem linii papilarnych. Nie zapomnij również o dodatkach: efektownym wypaleniu numeru posesji wraz z podświetleniem, lampce LED oraz gniazdku elektrycznym.

Systemy ogrodzeniowe Konsport

Brama łamana

Brakuje Ci miejsca na otwarcie klasycznej bramy uchylnej? Wybierz bramę łamaną. Doskonale sprawdzi się w sytuacjach niewystarczającej ilości miejsca między światłem wjazdu, a budynkiem, wjazdem ze zbyt stromym podjazdem czy zakrętem tuż za bramą