Systemy ogrodzeniowe Konsport

Model p82

Model P82 jest najpopularniejszym produktem w ofercie Konsport. Na jego popularność wpływa zupełnie prosta konstrukcja , pozbawiona elementów dekoracyjnych. Oszczędny styl pozwala dopasować ogrodzenie do każdej zabudowy bez obaw o współgranie z otoczeniem.

Systemy ogrodzeniowe Konsport

Ogrodzenie żaluzyjne PS004

Ogrodzenie żaluzyjne PS004 charakteryzuje się specyficznym, poziomym układem płaskich sztachet, które swoim wyglądem nawiązują do żaluzji montowanych w oknach niemal każdego domu. Jednocześnie gęsty układ sztachet daje wyjątkowo ciekawą formę. Niejednolita faktura , zwarty powtarzalny układ sztachet czyni to ogrodzenie wyjątkowo interesującym.

Systemy ogrodzeniowe Konsport

Ogrodzenie palisadowe Verticale

Ogrodzenie palisadowe Verticale należy do rodziny „lekkich palisad pionowych”. Charakteryzuje się prostą i klasyczną formą. W odróżnieniu od innych palisad pionowych model Verticale ma jednak całkiem inne wypełnienie. Zrobione zostało z profili o szerokości 80 mm. Dla porównania, w modelach podstawowych jak PP001, grubość profilu to jedynie 25 mm, więc różnica jest zauważalna.
Ogrodzenie Verticale oferowane jest w 3 wariantach. Wariant A – najbardziej kompletny i pełny, pozwalana na realizację całej linii ogrodzenia tj. bram samonośnych, uchylnych, furtek i przęseł. Warianty B i C dostępne są tylko w postaci przęseł. Pozostałe elementy linii ogrodzenia z użyciem wariantów B i C realizowane są zgodnie z konstrukcją Verticale A.

Systemy ogrodzeniowe Konsport

Ogrodzenie palisadowe (modele PP001/pp02 i p64)

Ogrodzenia palisadowe mogą mieć profile ułożone pionowo lub poziomo.  Wybieraj spośród modeli o bardzo lekkiej konstrukcji (gama modeli PP001/PP002)  oraz tych o nieco bardziej masywnym kształcie (model P64).
Ogrodzenia palisadowe świetnie prezentują się zarówno z tradycyjną, jak i nowoczesną architekturą, a dzięki szerokiej gamie wariantów można z łatwością je dopasować i personalizować do potrzeb i gustów.Systemy ogrodzeniowe Konsport

Ogrodzenia sztachetowe

Ogrodzenia sztachetowe są ogrodzeniami najbardziej klasycznymi. Pionowo ustawione sztachety dobrze komponują się z tradycyjną architekturą. Dzięki różnym rozstawom można wybrać model, który zapewni idealne do naszych potrzeb poczucie prywatności albo wyeksponuje dom i ogród.

Szeroka gama kolorystyczna gwarantuje, że ogrodzenie można dopasować do każdego rodzaju zabudowy. To idealny wybór dla sympatyków tradycyjnych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu.Systemy ogrodzeniowe Konsport

Słupki EQ - do pary z furtką i bramą

Wideodomofon, szyfrator, a może aplikacja mobilna? Postaw na słupek EQ i znajdź idealne rozwiązanie. Wybierz jedną z 12 dostępnych opcji konfiguracyjnych co ułatwi codzienne czynności. Otwieraj furtkę i/ lub bramę za pomocą aplikacji mobilnej (Android/iOS), wybierz opcję z szyfratorem lub czytnikiem linii papilarnych. Nie zapomnij również o dodatkach: efektownym wypaleniu numeru posesji wraz z podświetleniem, lampce LED oraz gniazdku elektrycznym.

Systemy ogrodzeniowe Konsport

Brama łamana

Brakuje Ci miejsca na otwarcie klasycznej bramy uchylnej? Wybierz bramę łamaną. Doskonale sprawdzi się w sytuacjach niewystarczającej ilości miejsca między światłem wjazdu, a budynkiem, wjazdem ze zbyt stromym podjazdem czy zakrętem tuż za bramą